Description

| Code: | EC00210 |
| Name: | Girls Love Cartoon Bracelet - Various |
| Length: | Adjustable (18.5cm to 23.5cm) |
| Weight: | 12.62g |
| Shape size: | Round (2cm), Love (1.2cm x 3cm) |
| Colour: | Silver (plated) - red and silver, pink and blue gold, pink and blue silver, gold and black silver, blue and silver, green and silver, pink and silver |
| Gender: | Female |
| Material: | Zinc alloy, rope, leather |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rope |
| Item type: | For children - Bracelets |








