Description
| Code: | EC00327 |
| Name: | Sterling Silver Lucky Fairy Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.6cm |
| Width: | 0.7cm |
| Depth: | 1.4cm (fully), 0.1cm (earring) |
| Weight: | 1.44g (0.72g each) |
| Colour: | Silver, Rose Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Fairy |
| Item type: | Earrings |









