Description
| Code: | EC00533 |
| Name: | Sterling Silver Lotus Flower Bud Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.8cm |
| Width: | 0.7cm |
| Depth: | 0.1cm (1.4cm fully) |
| Weight: | 0.84g (0.42g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver |
| Shape: | Flower |
| Item type: | Earrings |






