Description
| Code: | EC01459 |
| Name: | Sterling Silver Cards Hypoallergenic Ear Cuff (Single) |
| Height: | 0.8cm |
| Width: | 1.2cm |
| Depth: | 0.2cm (1.2cm fully) |
| Weight: | 1.05g |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Cards |
| Item type: | Earrings |





