Description
| Code: | EC01102 |
| Name: | Sterling Silver Opal Kitten Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 8mm |
| Width: | 8mm |
| Depth: | 1mm |
| Weight: | 0.9g (0.45g each) |
| Colour: | Silver or Rose Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Opal |
| Shape: | Cat |
| Item type: | Earrings |










