Description
IMPORTANT: This charm is compatible with Pandora's bracelets!
| Code: | EC01704 |
| Name: | Sterling Silver Secret Garden Hypoallergenic Charm |
| Weight: | 2.74g |
| Width: | 1.5cm |
| Height: | 1.5cm |
| Depth: | 0.7cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia, Glass |
| Shape: | Butterfly, Flower |
| Setting type: | Prong, Bezel |
| Item type: | Charms |





