Description
| Code: | EC00534 |
| Name: | Sterling Silver Metallic Bamboo Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.5cm |
| Width: | 0.15cm |
| Depth: | 0.15cm (1.5cm fully) |
| Weight: | 1.32g (0.66g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver |
| Shape: | Bamboo |
| Item type: | Earrings |






