Description
| Code: | EC00714 |
| Name: | Sterling Silver Crescent Moon & Stars Hypoallergenic Necklace |
| Length: | 45cm (adjustable) |
| Weight: | 2.19g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1cm x 0.5cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Moon, star |
| Clasp type: | Spring ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |







