Description
| Code: | EC00432 |
| Name: | Sterling Silver Crown Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 9mm |
| Width: | 6mm |
| Depth: | 3mm (14mm total) |
| Weight: | 1.5g (0.75g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver |
| Shape: | Heart, crown |
| Item type: | Earrings |




