Description
| Code: | EC00497 |
| Name: | Sterling Silver Cubic Zirconia Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 14mm |
| Width: | 2mm |
| Depth: | 2.5mm (14mm total) |
| Weight: | 1.5g (0.75g each) |
| Colour: | Silver, Rose gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |









