Description
| Code: | EC00433 |
| Name: | Sterling Silver Fish On A Hook Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.7cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 0.1cm (1.2cm fully) |
| Weight: | 1.14g (0.57g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver |
| Shape: | Fish |
| Item type: | Earrings |




