Description
| Code: | EC00431 |
| Name: | Sterling Silver Flower Bud & Pearl Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.9cm |
| Width: | 0.9cm |
| Depth: | 0.7cm (1.8cm fully) |
| Weight: | 1.64g (0.82g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver |
| Shape: | Pearl, flower |
| Item type: | Earrings |





