Description
| Code: | EC00718 |
| Name: | Sterling Silver Heart Hypoallergenic Necklace |
| Length: | 45cm (fully adjustable) |
| Weight: | 1.8g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 0.4cm x 0.4cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Heart |
| Clasp type: | Spring ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |







