Description
IMPORTANT: This charm is compatible with Pandora's bracelets!
| Code: | EC00691 |
| Name: | Sterling Silver I Love My Family Hypoallergenic Charm |
| Weight: | 1.85g |
| Width: | 1.2cm |
| Height: | 1.3cm |
| Depth: | 0.2cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Heart, words |
| Setting type: | Pave |
| Item type: | Charms |





