Description
| Code: | EC00209 |
| Name: | Sterling Silver Dazzling Cubic Zirconia Hypoallergenic Necklace |
| Length: | 34cm |
| Weight: | 2.14g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Zircon size: | 0.4cm x 0.4cm |
| Colour: | Gold or Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | Spring ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Cable link |
| Item type: | Necklaces |



