Description

| Code: | EC00516 |
| Name: | Sterling Silver Ocean Heart Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (39cm up to 43cm) |
| Weight: | 3.5g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1.5cm x 1.2cm |
| Colour: | Light blue and silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling silver |
| Shape: | Heart |
| Clasp type: | Spring ring |
| Setting type: | Pave |
| Chain type: | Cable link |
| Item type: | Necklaces |

