Description
| Code: | EC00428 |
| Name: | Sterling Silver Pearl Drop Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.8cm |
| Width: | 1cm |
| Depth: | 1cm (2cm fully) |
| Weight: | 3g (1.5g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Pearl |
| Item type: | Earrings |






