Description
| Code: | EC00438 |
| Name: | Sterling Silver Pearl Star Long Drop Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 7cm |
| Width: | 0.7cm |
| Depth: | 0.2cm (1.4cm fully) |
| Weight: | 2.8g (1.4g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Pearl |
| Shape: | Oval, star |
| Item type: | Earrings |





