Description
| Code: | EC00322 |
| Name: | Sterling Silver Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 4mm |
| Width: | 4mm |
| Depth: | 12mm (fully), 1mm (earring) |
| Weight: | 0.34g (0.17g each) |
| Colours: | Silver, Gold or Rose Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |










