Description

| Code: | EC00270 |
| Name: | Sterling Silver Prince Of Wales Chain Hypoallergenic Necklace |
| Length: | 45cm |
| Weight: | 3.82g |
| Chain size: | 0.1cm, 0.2cm |
| Pendant size: | - |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Unisex |
| Material: | 925 Sterling silver |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Spring ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Prince of Wales chain |
| Item type: | Necklaces |



