Description
| Code: | EC00526 |
| Name: | Sterling Silver Opal Heart Unicorn Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.3cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 1.3cm (fully), 0.2cm (unicorn) |
| Weight: | 1.68g (0.84g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, opal |
| Shape: | Unicorn |
| Item type: | Earrings |





