Description
IMPORTANT: Natural stone may show a different colour when hit by light!

| Code: | EC01786 |
| Name: | Brazilian Natural Pink Quartz Handmade Necklace |
| Length: | Fully Adjustable (up to 88 cm) |
| Weight: | 14g |
| Rope size: | 2mm |
| Pendant size: | 45mm x 37mm |
| Colour: | Pink |
| Gender: | Female |
| Material: | Pink Quartz, Waxed Rope |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Slide up |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Waxed Rope |
| Item type: | Necklaces |




