Description

| Code: | EC01132 |
| Name: | Double Wrap Double Layer Bracelet |
| Length: | 40cm |
| Weight: | 18.65g |
| Width: | 2.6cm |
| Beads size: | 0.7cm x 2cm |
| Colour: | Beige, Grey |
| Gender: | Female |
| Material: | Leather, Zinc Alloy |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Magnetic |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Leather |
| Item type: | Bracelet |



