Description

| Code: | EC00702 |
| Name: | Girls Blessed Angel Bracelet - Various |
| Length: | Adjustable (18cm to 22.5cm) |
| Weight: | 15.5g |
| Shape size: | 1.5cm x 5cm (wing), 2.3cm x 5cm (cross) |
| Colour: | Silver (plated) - white and light green, white and purple |
| Gender: | Female |
| Material: | Zinc alloy, rope, cubic zirconia |
| Shape: | Cross, wing |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Synthetic leather |
| Item type: | For children - Bracelets |



