Description

| Code: | EC00211 |
| Name: | Girls Cartoon Kids Bracelet - Various |
| Length: | Adjustable (14cm up to 25cm) |
| Weight: | 6.72g |
| Shape size: | Round (2cm) |
| Colour: | Silver (plated) - blue, green, red, pink, multi-colour |
| Gender: | Female |
| Material: | Zinc alloy, rope |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | - |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rope |
| Item type: | For children - Bracelets |





