Description

| Code: | EC00143 |
| Name: | Multi-Layer Beaded Owl Bracelet - Various |
| Length: | Adjustable (15cm elastic) |
| Weight: | 33.33g |
| Beads size: | 0.3cm, 0.6cm and 0.8cm |
| Pendant size: | 2cm x 1cm |
| Colour: | Pink, light pink, light blue, black, multi-colour |
| Gender: | Female |
| Material: | Zinc alloy, acrylic, beads, elastic |
| Shape: | Owl |
| Clasp type: | - |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Elastic |
| Item type: | Bracelet |





