Description

| Code: | EC00147 |
| Name: | Fatima's Palm Multi-Layer Beaded Bracelet - Various |
| Length: | Adjustable (15cm elastic) |
| Weight: | 39.05g |
| Beads size: | 0.7cm, 1cm and 1.2cm |
| Pendant size: | 2cm x 1.2cm (hand), 3.5cm x 1.5cm (feather) |
| Colour: | Black, blue, white, beige, multi-colour |
| Gender: | Female |
| Material: | Zinc alloy, acrylic, beads, elastic |
| Shape: | Hamsa hand, feather |
| Clasp type: | - |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Elastic |
| Item type: | Bracelet |





