Description

| Code: | EC00141 |
| Name: | Multi-Layer Beaded Eiffel Tower Bracelet - Various |
| Length: | Adjustable (15cm elastic) |
| Weight: | 27.45g |
| Zircon size: | 0.3cm |
| Beads size: | 0.7cm and 1.5cm |
| Pendant size: | 2cm x 0.8cm |
| Colour: | Black, white, pink, multi-colour |
| Gender: | Female |
| Material: | Zinc alloy, acrylic, beads, elastic, cubic zirconia |
| Shape: | Eiffel Tower |
| Clasp type: | - |
| Setting type: | Prong setting |
| Chain type: | Elastic |
| Item type: | Bracelet |




