Description

| Code: | EC00175 |
| Name: | Natural Stone & Acrylic Bracelet - Various |
| Length: | Adjustable (17cm up to 21cm) |
| Weight: | 21.1g |
| Stones size: | 0.5cm (average) |
| Pendant size: | - |
| Colour: | Multi-color, purple, green, red (gold plated) |
| Gender: | Female |
| Material: | Natural stone, zinc alloy |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Cable link |
| Item type: | Bracelet |




