Description
| Code: | EC00108 |
| Name: | Sterling Silver Singapore Chain Hypoallergenic Necklace |
| Lengths: | 45cm |
| Weight: | 1.0g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | - |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Unisex |
| Material: | 925 Sterling silver |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Spring ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Singapore chain |
| Item type: | Necklaces |


