Description

| Code: | EC00185 |
| Name: | Natural Wood Bead Buddha Bracelet - Various |
| Length: | Adjustable (16cm up to 26cm) |
| Weight: | 9.55g |
| Bead size: | 0.8cm |
| Colour: | Brown and silver, brown and gold |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Zinc alloy, wood, elastic |
| Shape: | Ball |
| Clasp type: | - |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Elastic |
| Item type: | Bracelet |


