Description

| Code: | EC00522 |
| Name: | Stainless Steel Oxidised Oval Cable & Curb Chain Necklace |
| Length: | Adjustable (50cm up to 56cm) |
| Width: | 0.3cm (curb chain), 0.7cm (cable link chain) |
| Weight: | 12.15g |
| Pendant size: | - |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless steel |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Cable link chain and curb chain |
| Item type: | Necklaces |




