Description

| Code: | EC00146 |
| Name: | Cubic Zirconia Multi-Layer Beaded Bracelet - Various |
| Length: | Adjustable (15cm elastic) |
| Weight: | 50g |
| Zircon size: | 0.5cm |
| Beads size: | 0.8cm, 1cm and 1.5cm |
| Pendant size: | 4cm x 1.3cm |
| Colour: | Black, red, multi-colour, light multi-colour |
| Gender: | Female |
| Material: | Zinc alloy, acrylic, beads, elastic |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | - |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Elastic |
| Item type: | Bracelet |




