Description
| Code: | EC00591 |
| Name: | Sterling Silver Cat & Butterfly Hook Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1cm |
| Width: | 2.6cm |
| Depth: | 0.2cm (0.9cm fully) |
| Weight: | 3.06g (1.53g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Cat, butterfly |
| Item type: | Earrings |





