Description
| Code: | EC00602 |
| Name: | Sterling Silver Ladybug & Flower Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1cm (ladybug), 1cm (flower) |
| Width: | 0.9cm (ladybug), 1cm (flower) |
| Depth: | 0.4cm ladybug (1.4cm fully), 0.1cm flower (1.4cm fully) |
| Weight: | 1.64g (1.1g ladybug, 0.54g flower) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Ladybug, flower |
| Item type: | Earrings |







