Description
| Code: | EC00590 |
| Name: | Sterling Silver Love Heart Bow Drop Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.3cm |
| Width: | 1.5cm |
| Depth: | 0.4cm (1.4cm fully) |
| Weight: | 1.4g (0.7g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |





