Description
| Code: | EC00598 |
| Name: | Sterling Silver Multi-Colour Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.2cm |
| Width: | 1.2cm |
| Depth: | 0.1cm (1.2cm fully) |
| Weight: | 2.08g (1.04g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |







