Description
| Code: | EC00582 |
| Name: | Sterling Silver Rose Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.3cm |
| Width: | 0.5cm |
| Depth: | 0.4cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 2.96g (1.48g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver |
| Shape: | Flower |
| Item type: | Earrings |







