Description
| Code: | EC00605 |
| Name: | Sterling Silver Toucan & Coconut Palm Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.1cm (toucan), 1.2cm (coconut palm) |
| Width: | 0.7cm (toucan), 1cm (coconut palm) |
| Depth: | 0.15cm toucan (1.2cm fully), 0.15cm coconut palm (1.2cm fully) |
| Weight: | 1.64g (0.59g toucan, 0.61g coconut palm) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Toucan, tree |
| Item type: | Earrings |






