Description
| Code: | EC00588 |
| Name: | Sterling Silver Love X-Ray Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.1cm |
| Width: | 1.1cm |
| Depth: | 0.5cm (1.5cm fully) |
| Weight: | 1.7g (0.85g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, cubic zirconia |
| Shape: | Rib, X-ray, heart |
| Item type: | Earrings |







