Description
| Code: | EC02254 |
| Name: | Stainless Steel 10mm Simple Round Magnetic Earrings |
| Height: | 10mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 3mm (6mm fully) |
| Weight: | 6.8g (3.4g each) |
| Colour: | Multi-colour |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless steel |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |

