Description

| Code: | EC02223 |
| Name: | Stainless Steel "Always In My Heart" Glass Urn Necklace (For Human Or Pet Ashes) |
| Length: | 50cm |
| Weight: | 6.65g |
| Chain size: | 2mm |
| Pendant size: | 17mm x 20mm (ashes compartment 10mm x 2mm) |
| Colour: | Blue or Purple |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless Steel, Glass |
| Shape: | Heart |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |




