Description

| Code: | EC02294 |
| Name: | Stainless Steel Arrowhead Cross Necklace |
| Length: | 60cm |
| Weight: | 32.75g (15.9g chain) (16.85g pendant) |
| Chain width: | 3mm |
| Pendant size: | 55mm x 30mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Cross, Arrow |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Box |
| Item type: | Necklaces |







