Description

| Code: | EC00467 |
| Name: | Stainless Steel Beads Black Cubic Zirconia Bracelet |
| Length: | Adjustable (15cm up to 23cm) |
| Weight: | 9g |
| Shape size: | 0.5cm |
| Bead size: | 0.3cm |
| Colour: | Graphite |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless steel, cubic zirconia, rope |
| Shape: | Round |
| Clasp type: | - |
| Setting type: | Pave setting |
| Chain type: | Rope |
| Item type: | Bracelet |


