Description

| Code: | EC01319 |
| Name: | Stainless Steel Black Hematite Therapy Bracelet |
| Width: | 1.2cm |
| Height: | 0.3cm |
| Length: | 18cm to 20cm |
| Weight: | 49.4g |
| Beads size: | - |
| Colour: | Silver and Gold |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: |
Fold Over Clasp |
| Setting type: | - |
| Chain type: | - |
| Item type: | Bracelets |


