Description

| Code: | EC00634 |
| Name: | Stainless Steel Crescent Circle Necklace |
| Length: | 60cm |
| Weight: | 6.5g |
| Chain size: | 0.2cm |
| Pendant size: | 1.5cm x 1.5cm |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless steel |
| Shape: | Circle |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo chain |
| Item type: | Necklaces |





