Description

| Code: | EC01238 |
| Name: | Stainless Steel Cross Cuff |
| Width: | 1.8cm |
| Height: | 2cm |
| Length: | 16cm |
| Weight: | 12.8g |
| Beads size: | - |
| Colour: | Black, Silver or Gold |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Cross |
| Clasp type: | - |
| Setting type: | - |
| Chain type: | - |
| Item type: | Bracelets |











