Description

| Code: | EC02221 |
| Name: | Stainless Steel Dark Love Necklace |
| Length: | Adjustable (40cm up to 45cm) |
| Weight: | 4.85g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 15mm x 15mm |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel |
| Shape: | Heart |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |





