Description
| Code: | EC02258 |
| Name: | Stainless Steel Delicate Butterfly Necklace |
| Length: | Adjustable (40cm up to 45cm) |
| Weight: | 2.4g |
| Chain size: | 2mm |
| Pendant size: | 12mm x 12mm |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | Stainless Steel, Cubic Zirconia |
| Shape: | Butterfly |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | Prong |
| Chain type: | - |
| Item type: | Necklaces |

