Description

| Code: | EC02226 |
| Name: | Stainless Steel Delicate Chinoiserie Lucky Fortune Necklace |
| Length: | Adjustable (40cm up to 45cm) |
| Weight: | 4.5g |
| Chain size: | 2mm |
| Pendant size: | - |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Stainless Steel, Glass |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |









